Пруток присадочний для наплавлення ріжучих поверхонь

Присадочний пруток, розроблений для газового наплавлення матеріалу, який володіє ріжучими властивостями на ріжучі грані аварійного бурового інструменту (бурові фрезери), які призначені для різання сталі, бетону та каменю в свердловині.

Пруток присадочний

Мал.1 Пруток присадочний виробництва ТОВ “МНВЦ “Епсілон ЛТД”

Матеріал є макрокомпозитом, в якому фрагменти подрібненого твердого сплаву типу ВК розміром до 8 мм закріплені в латунній (марки Л63) матриці.

При терті наплавленого шару по поверхні контртіла латунна зв’язка зношується, гострі краї фрагментів твердого сплаву оголюються і здійснюють різання стальної поверхні (ефект мікрорізання). Наплавлення проводять газовим способом (ацетиленовим пальником або пропановим різаком).

Поверхню деталі перед наплавленням слід очистити від бруду, іржі, залишків фарби, масла та жиру. Для кращого сплавлення рекомендується попередньо залудити поверхню деталі латунню марки Л63, яка додається до прутків. В якості флюсу слід використовувати зневоднену буру, яка додається до комплекту.

Наплавлення здійснювати злегка окислювальним полум’ям. Спершу слід розігріти пальником до температури плавлення буферний шар латуні, потім подати в зону наплавлення пруток і направити на нього полум’я пальника. Розплавити кінець прутка і нанести на поверхню деталі фрагмент ріжучого матеріалу. Пори між зернами заплавити латунню з комплекту. Не допускати перегріву.

Back to top