Бурові фрезери. Наплавлення ріжучих граней

Нами розроблена технологія нанесення ріжучих граней на бурові фрезери (мал.2, мал.3, див. Фотогалерею 1.1). Нанесення здійснюється пічним методом або шляхом ручного ацетиленового наплавлення спеціального наплавочного матеріалу власного виробництва (мал. 1). Матеріал ріжучої грані – це макрогетерогенний композит, в якому тверда армуюча фаза (подрібнений твердий сплав типу ВК, ТК і т. п. та фасонні твердосплавні пластини) закріплена в кольоровій зв’язці. Процес різання відбувається за рахунок переважаючого зносу зв’язки і виходу на поверхню гострих країв твердої фази, тобто за рахунок реалізації ефекту мікрорізання.

Пруток присадочний

Мал.1 Пруток присадочний виробництва ТОВ “МНВЦ “Епсілон ЛТД”

Для забезпечення максимальної ефективності роботи фрезера, в залежності від його призначення та умов роботи, властивості матеріалу ріжучої грані регулюються за рахунок вибору типу і складу зв’язки, марки твердого сплаву та зміни концентрації твердої фази.

Наші спеціалісти готові підібрати для Вашого інструменту оптимальну конструкцію ріжучої грані, схему її армування фасонними твердосплавними пластинами, наплавити і обробити її згідно заданих розмірів.

Пропонуємо також виготовлення на замовлення попередньо зміцнених бурових фрезерів наступних типів: – фрезери кільцеві; – фрезери комбіновані; – фрезери пілотні;  – фрезери забійні; – фрезери (райбери) колонні конусні. Діаметри фрезерів не лімітуються.

Нами також пропонується виготовлення на замовлення наплавочних прутків для озброєння ріжучих граней фрезерів (мал. 1), в тому числі з твердого сплаву, наданого замовником (наприклад – відходи зубків з відпрацьованих доліт). Наплавлення здійснюється ацетиленовим методом з використанням серійного обладнання.

Мал.2 Торцеві фрезери

 

Мал.3 Фрезери конусні та кільцеві

Back to top